Losowy produkt
Wizyt:
Today: 697All time: 20381486

O firmie


Firma powstała w 1980 roku w Bralinie k.Kępna. Od początku działalności zajmujemy się naprawą sprzętu do elektronarzędzi renomowanych firm m.in. Bosch, Makita, Black and Decker, Celma, Dewalt, Hitachi, Hilti. Ponad to specjalizujemy się w przezwajaniu silników elektrycznych do 75kw, transformatorów, cewek elektromagnetycznych itp.


By zaspokoić potrzeby klientów w 2009 roku powołaliśmy do życia hurtownię części do elektronarzędzi. W naszym asortymencie znajdą Państwo wysokiej jakości wirniki do elektronarzędzi Bosch, Makita, Dewalt, Celma, Hilti i inne, a także szczotki węglowe z bezpiecznikami, szczotki węglowe do alternatorów i rozruszników, wyłączniki do elektronarzędzi i sprzętu AGD, łożyska, smary do przekładni elektronarzędzi, oleje do smarowania elektronarzędzi Hilti i wiele innych.


Oferujemy konkurencyjne ceny dla hurtowników w prowadzając dla nich wyjątkowo atrakcyjny system rabatowy. Nie zapominamy również o klientach indywidualnych oferując ceny hurtowe oraz dodatkowe oferty dnia, bonusy.


 


Zapraszamy do współpracy

 • Leszek Konieczny
  2014-04-12 06:10

  Bardzo szybka dostawa. Dziękuję i Pozdrawiam.

 • Marek Rutkiewicz
  2014-03-03 21:21

  Nareszcie wszystko w jednym miejscu

 • Bartłomiej Rabiasz
  2013-03-26 18:25

  Ta firma ma tutaj wszystko czego potrzeba. szukałem wlacznika do wyzynarki juz pol roku i tutaj znalazlem.

 • Dodaj link do:
 • facebook.com